15 TEMMUZ GAZİLERİ PLATFORMU- Duyurular

15 Temmuz gazilerinden Kılıçdaroğlu´na tepki

4.04.2017 / 10:05:32
15 Temmuz Gazileri Platformu Üyeleri, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Kontrollü darbe” sözünü protesto etti. Platform Başkanı Erol Bulut, “15 Temmuz’da vatanımızı kurtarmak için sokağa çıktık. Bizi çok yaraladın Kılıçdaroğlu” dedi.


 
 
 
 
15 Temmuz Gazileri Platformu Üyeleri, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Kontrollü darbe” sözünü İzmir’de protesto etti, Ellerinde “Şehitlerimizin temiz kanını kirli siyasetinize bulaştırmayın” dövizleri ile toplanan gaziler adına Aynı zamanda 15 Temmuz Gazisi olan 15 Temmuz Gazileri Platformu Başkanı Erol Bulut basın açıklaması yaptı. 
 
 
Erol Bulut “ 15 Temmuz’da vatanımızı kurtarmak için sokağa çıktık. Bizi çok yaraladın Kılıçdaroğlu. Biz vatan için çıktık vatanımızı seviyoruz. O gün sen neredeydin ki bugün çıkmış bu danışıklı dövüş diyorsunuz. Gelin birlik beraberlik içinde olalım. Koltuk sevdanızdan vazgeçin. Biz vatanımız için çıktık. O gün çıktık ki yarın sizin çocuklarınızda vatansız kalmasın. Neden Almanlar gibi konuşuyorsunuz. Gelin bizden oy isteyin. İnandırın bizi size oy verelim. Siz yüz yıllık partiyi temsil ediyorsunuz. Danışıklı darbe olur mu kardeşim” diyerek Kılıçdaroğlu’na sert şekilde tepki gösterdi.